Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Dla biznesu

Przedstawiamy Państwu pomysł na pozafinansową formę motywacji pracowników i docenienie kluczowych klientów. Zaproszenia do gabinetów kosmetologii estetycznej i wellness YASUMI są jedną z najwyższych form wdzięczności. To niewątpliwie ekskluzywny i nietuzinkowy prezent, który każdy obdarowany odbierze jako szczery gest podziękowania.

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych firm, przygotowaliśmy elegancko opakowane i gotowe do wręczenia bony podarunkowe. Wartość bonu może być dowolna, a w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Bony możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa.

 

Jak kupić zaproszenie?

Osoby zainteresowane zakupem bonów do realizacji ogólnopolskiej prosimy o kontakt mailowy:

i n f o @ y a s u m i . p l

Osoby zainteresowane zakupem bonów do realizacji w konkretnej lokalizacji prosimy o kontakt z wybranym gabinetem. Dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj.